Speedway Manager Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Gazetka Klubowa
Autor Wiadomość
Cieszyn 
Administrator

Poziom: 21
HP: 19/996
 2%
MP: 475/475
 100%
EXP: 1/56
 1%
Wysłany: 2013-07-05, 16:13   Gazetka Klubowa

Tutaj Manager może prowadzić Gazetkę o bieżących informacjach.

10 postów - 1.000.000

Kuba14 

Poziom: 3
HP: 0/44
 0%
MP: 21/21
 100%
EXP: 9/9
 100%
Wysłany: 2013-08-08, 21:35   

Nowy menadżer częstochowskich lwów!

W dniu dzisiejszym zaprezentowany został nowy sternik zespołu Włókniarza Częstochowa. Jest nim pochodzący z Bydgoszczy Kuba14 - "Bardzo cieszę się z objęcia tego stanowiska. W Częstochowie jest świetny klimat do robienia żużla. Pierwszą moją decyzją była rozbudowa stadionu, ponieważ chcemy żeby nasi kibice mieli lepsze warunki do oglądania zawodów. Odnośnie składu chcemy aby pozostał trzon zespołu z poprzedniego sezonu, drużyna oparta będzie na Emilu, Griszy oraz Buczku. Poszukujemy jeszcze dwóch zawodników. Seniora i młodzieżowca. Co z tego wyniknie przekonamy się w ciągu kilku najbliższych dni. Celem na sezon jest wywalczenia jakiegoś medalu jednak będzie to piekielnie ciężkie zadanie. Mam jednak nadzieję że wspólnie z kibicami osiągniemy sukces!" - optymistycznie zakończył nowy menadżer lwów.
Ostatnio zmieniony przez Kuba14 2013-08-09, 20:54, w całości zmieniany 1 raz  

Kuba14 

0%
 100%
 100%
Wysłany: 2013-08-09, 20:42   

Rafał Szombierski zawodnikiem Włókniarza

W dniu dzisiejszym do kibiców w Częstochowie dotarła bardzo dobra wiadomość. Do Włókniarza wraca ulubieniec kibiców Rafał Szombierski. Znany z ogromnej ambicji "Szumina" nie krył zadowolenia podczas konferencji prasowej:"Fajnie jest wrócić do Włókniarza, naprawdę świetnie się tutaj czuję. Mam nadzieję, że ten sezon będzie dla nas udany. Chcę być silnym punktem naszego zespołu." Po zawodniku głos zabrał nowy menadżer lwów Kuba14:"Cieszymy się z faktu zakontraktowania Rafała. Jest to ogromny walczak, za co kochają go kibice. Mam nadzieję że udowodni tym sezonem że warto na niego stawiać. Po dość szybkich negocjacjach doszliśmy do porozumienia z klubem z Gniezna, dzięki czemu możemy dzisiaj się spotkać. Warunkiem menadżera Startu było odstąpienie Mirka Jabłońskiego. Co biorąc dobro zawodnika było idealnym rozwiązaniem. Wydaje mi się że obie strony transakcji będą zadowolone." Przypomnijmy, że Rafał Szombierski urodził się w 1982 roku, jest wychowankiem RKMu Rybnik, w tym też klubie święcił największe sukcesy. Co do dalszych ruchów kadrowych w zespole z Częstochowy będziemy informowali na bieżąco.
Zawodnik po konferencji dostał do wypełnienia ankietkę. Przedstawiamy jakich odpowiedzi udzielił "Szumina"

Data urodzenia: 12.03.1982
Miejsce urodzenia: Pyskowice, Polska
Miejsce zamieszkania: Rybnik, Polska
Stan cywilny: Żonaty
Rodzina: żona Monika, córka Natalka
Hobby: Sen
Ulubiona potrawa: Wodzionka
Ulubiony napój: Piwo
Ulubiony tor: Częstochowa
Tuner: Rysio Małecki
Mechanicy: zastanawiam się
Motocykle: 3 GM-y

Rafał Szombierski tuż przed konferencją prasową

Kuba14 

0%
 100%
 100%
Wysłany: 2013-08-09, 22:22   

KJG Company głównym sponsorem Włókniarza Częstochowa

Miło nam poinformować że nowym sponsorem drużyny częstochowskich lów została firma KJG Company. Umowa sponsorska została podpisana na rok ale możliwa jest opcja przedłużenia kontraktu. Z informacji do jakich dotarliśmy konto Włókniarza zostanie zasilone o 2,5 miliona złotych. Jesteśmy naprawdę zadowoleni z pozyskania tak dużego sponsora. Firma KJG Company przekazała naprawdę sporą kwotę. Zapewniam jednak że nasza drużyna występować będzie pod nazwą Dospel CKM Włókniarz Częstochowa- tłumaczył Kuba14. Następnie głos zabrał przedstawiciel formy sponsorującej nasz zespół. "Jest to dla nas świetna okazja do reklamy. Żużel jest znakomitym źródłem pokazania się na szerszym rynku. Co jest naszym celem[/i]- krótko skomentował prezes KJG Company

KJG Company nowy sponsor Włókniarza Częstochowa

Odpowiedz do tematu