Speedway Manager Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Statystyki Drużynowe
Autor Wiadomość
Cieszyn 
Administrator



Dołączył: 04 Lip 2013
Posty: 519
Skąd: Grudziądz
Poziom: 21
HP: 19/996
 2%
MP: 475/475
 100%
EXP: 1/56
 1%
Wysłany: 2013-08-14, 13:26   Statystyki Drużynowe

LpNickTeamMBPktBonSumaSr/MKSMSr/B
1Chris HolderToruń842108311113,87510,5712,643
2Paweł PrzedpełskiToruń84175108510,6258,2932,073
3Adrian MiedzińskiToruń84070108010,0008,0002,000
4Darcy WardToruń840752779,6257,7001,925
5Edward KennettToruń8333611475,8755,6971,424
6Ronnie JamrożyToruń82293121,5002,1820,545
7Mateusz CieszyńskiToruń395162,0002,6670,667
8Oskar GollobToruń5145381,6002,2860,571

LpNickTeamMBPktBonSumaSr/MKSMSr/B
1Nicki PedersenRzeszow844112411614,50010,5452,636
2Grzegorz WalasekRzeszow844109311214,00010,1822,545
3Rafał OkoniewskiRzeszow837508587,2506,2701,568
4Jurica PavicRzeszow837396455,6254,8651,216
5Marco GaschkaRzeszow824196253,1254,1671,042
6Dennis AnderssonRzeszow830154192,3752,5330,633
7Łukasz SówkaRzeszow825122141,7502,2400,560

LpNickTeamMBPktBonSumaSr/MKSMSr/B
1Artiom ŁagutaTarnów842116011614,50011,0482,762
2Maciej JanowskiTarnów83971128310,3758,5132,128
3Janusz KołodziejTarnów8407488210,2508,2002,050
4Leon MadsenTarnów839506567,0005,7441,436
5Martin VaculikTarnów832298374,6254,6251,156
6Mateusz BorowiczTarnów824155202,5003,3330,833
7Kacper GomólskiTarnów824143172,1252,8330,708

LpNickTeamMBPktBonSumaSr/MKSMSr/B
1Greg HancockBydgoszcz8418518610,7508,3902,098
2Aleksandr ŁoktajewBydgoszcz8396019799,8758,1032,026
3Daniel NermarkBydgoszcz841704749,2507,2201,805
4Rune HoltaBydgoszcz841691708,7506,8291,707
5Damian KowalskiBydgoszcz827156212,6253,1110,778
6Mateusz SzczepaniakBydgoszcz830117182,2502,4000,600
7Rif WłodarczykBydgoszcz825112131,6252,0800,520

LpNickTeamMBPktBonSumaSr/MKSMSr/B
1Thomas H. JonassonGdańsk84399610513,1259,7672,442
2Robert MiśkowiakGdańsk8419059511,8759,2682,317
3Krystian PieszczekGdańsk84165178210,2508,0002,000
4Davey WattGdańsk837478556,8755,9461,486
5Renat GafurowGdańsk830364405,0005,3331,333
6Dawid StachyraGdańsk821146202,5003,8100,952
7Ruben de la RedGdańsk82183111,3752,0950,524

LpNickTeamMBPktBonSumaSr/MKSMSr/B
1Emil SajfutdinowCzęstochowa841101410513,12510,2442,561
2Grigorij ŁagutaCzęstochowa8418739011,2508,7802,195
3Michael Jepsen JensenCzęstochowa8375212648,0006,9191,730
4Krzysztof BuczkowskiCzęstochowa8415311648,0006,2441,561
5Rafał SzombierskiCzęstochowa826284324,0004,9231,231
6Artur CzajaCzęstochowa718101111,5712,4440,611
7Adam StrzelecCzęstochowa724103131,8572,1670,542
8Rafał MalczewskiCzęstochowa263142,0002,6670,667

LpNickTeamMBPktBonSumaSr/MKSMSr/B
1Tai WoffindenWrocław840111011113,87511,1002,775
2Troy BatchelorWrocław8409119211,5009,2002,300
3Peter KildemandWrocław8388048410,5008,8422,211
4Dawid KurzyńskiWrocław721173202,8573,8100,952
5Tomasz JędrzejakWrocław835239324,0003,6570,914
6Mike TrzensiokWrocław824174212,6253,5000,875
7Zbigniew SucheckiWrocław726114152,1432,3080,577
8Patryk DolnyWrocław130000,0000,0000,000
9Mikołaj CuryłoWrocław140000,0000,0000,000

LpNickTeamMBPktBonSumaSr/MKSMSr/B
1Jarosław HampelZielona Góra843123012315,37511,4422,860
2Patryk DudekZielona Góra8418528710,8758,4882,122
3Piotr ProtasiewiczZielona Góra8438338610,7508,0002,000
4Damian BalińskiZielona Góra726196253,5713,8460,962
5Mikkel B. JensenZielona Góra7301510253,5713,3330,833
6Alex ZgardzińskiZielona Góra825104141,7502,2400,560
7Kamil AdamczewskiZielona Góra722101111,5712,0000,500
8Klaudia SzmajZielona Góra133033,0004,0001,000
9Adrian GomólskiZielona Góra273031,5001,7140,429

LpNickTeamMBPktBonSumaSr/MKSMSr/B
1Niels Kristian IversenGorzów840112011214,00011,2002,800
2Krzysztof KasprzakGorzów8408739011,2509,0002,250
3Hans AndersenGorzów8407558010,0008,0002,000
4Bartosz ZmarzlikGorzów8406410749,2507,4001,850
5Szymon WoźniakGorzów826169253,1253,8460,962
6Paweł HlibGorzów829198273,3753,7240,931
7Konrad HabetGorzów394151,6672,2220,556
8Łukacz KaczmarekGorzów5153140,8001,0670,267

LpNickTeamMBPktBonSumaSr/MKSMSr/B
1Andreas JonssonLeszno8409019111,3759,1002,275
2Piotr PawlickiLeszno8386110718,8757,4741,868
3Tobiasz MusielakLeszno8354916658,1257,4291,857
4Przemysław PawlickiLeszno839655708,7507,1791,795
5Kenneth BjerreLeszno835545597,3756,7431,686
6Damian AdamczakLeszno720107172,4293,4000,850
7Marcin NowakLeszno821104141,7502,6670,667
8Artur MroczkaLeszno131011,0001,3330,333
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Theme xandblue created by spleen modified v0.3 by warna

Strona wygenerowana w 0,67 sekundy. Zapytań do SQL: 9