Speedway Manager Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Statystyki Drużynowe
Autor Wiadomość
Cieszyn 
Administrator



Dołączył: 04 Lip 2013
Posty: 519
Skąd: Grudziądz
Poziom: 21
HP: 19/996
 2%
MP: 475/475
 100%
EXP: 1/56
 1%
Wysłany: 2013-08-21, 11:23   Statystyki Drużynowe

LpNickTeamMBPktBonSumaSr/MKSMSr/B
1Mariusz PuszakowskiRawicz731526588,2867,4841,871
2Jason DoyleRawicz738662689,7147,1581,789
3Ryan FisherRawicz732468547,7146,7501,688
4Ryan SullivanRawicz736488568,0006,2221,556
5Wiktor GołubowskijRawicz522273306,0005,4551,364
6Krystian PawlikowskiRawicz6177291,5002,1180,529
7Damian AlbrechtRawicz6189091,5002,0000,500
8Ilja CzałowRawicz29132157,5006,6671,667
9Marcin RiedelRawicz288084,0004,0001,000

LpNickTeamMBPktBonSumaSr/MKSMSr/B
1Daniel JeleniewskiLublin7387648011,4298,4212,105
2Maciej KuciapaLublin7387447811,1438,2112,053
3Cameron WoodwardLublin735645699,8577,8861,971
4Nicolai KlindtLublin733586649,1437,7581,939
5Arkadiusz MadejLublin722123152,1432,7270,682
6Karol BaranLublin413115164,0004,9231,231
7Paweł MiesiącLublin31194134,3334,7271,182
8Adrian GałaLublin383141,3332,0000,500
9Edward MazurLublin4124041,0001,3330,333

LpNickTeamMBPktBonSumaSr/MKSMSr/B
1Matej ZagarGniezno7379909914,14310,7032,676
2Fredrik LindgrenGniezno7356967510,7148,5712,143
3Bjarne PedersenGniezno733563598,4297,1521,788
4Antonio LindbaeckGniezno7344511568,0006,5881,647
5Mirosław JabłońskiGniezno729288365,1434,9661,241
6Adrian CyferGniezno721131142,0002,6670,667
7Bartosz PietrykowskiGniezno397182,6673,5560,889
8Oskar FajferGniezno4125271,7502,3330,583

LpNickTeamMBPktBonSumaSr/MKSMSr/B
1Adam ShieldsŁódź73461107110,1438,3532,088
2Rory SchleinŁódź736672699,8577,6671,917
3Magnus ZetterstroemŁódź732563598,4297,3751,844
4Peter LjungŁódź736642669,4297,3331,833
5Jakub JamrógŁódź730438517,2866,8001,700
6Marcin BubelŁódź721154192,7143,6190,905
7Łukasz LesiakŁódź721133162,2863,0480,762

LpNickTeamMBPktBonSumaSr/MKSMSr/B
1Michał SzczepaniakOstrów6347257712,8339,0592,265
2Adam SkórnickiOstrów6346616711,1677,8821,971
3Peter KarlssonOstrów630466528,6676,9331,733
4Nicklas PorsingOstrów626367437,1676,6151,654
5Władimir BorodulinOstrów620114152,5003,0000,750
6Filip MarachOstrów617111122,0002,8240,706
7Alex ŁęckiOstrów620122142,3332,8000,700

LpNickTeamMBPktBonSumaSr/MKSMSr/B
1Andriej LebiediewDaugavpils7358889613,71410,9712,743
2Tomasz GollobDaugavpils7358248612,2869,8292,457
3Morten RisagerDaugavpils7357447811,1438,9142,229
4Simon GustafssonDaugavpils735602628,8577,0861,771
5Patryk RumińskiDaugavpils722166223,1434,0001,000
6Maksim BogdanowDaugavpils730168243,4293,2000,800
7Paweł PetersonsDaugavpils6182130,5000,6670,167
8Sebastian ApolloDaugavpils120000,0000,0000,000

LpNickTeamMBPktBonSumaSr/MKSMSr/B
1Chris HarrisGrudziądz7389219313,2869,7892,447
2Scott NichollsGrudziądz7388859313,2869,7892,447
3Norbert KościuchGrudziądz73457137010,0008,2352,059
4Ales DrymlGrudziądz734565618,7147,1761,794
5Shasuke HondogGrudziądz721185233,2864,3811,095
6Łukasz LewandowskiGrudziądz723133162,2862,7830,696
7Tomasz ChrzanowskiGrudziądz285273,5003,5000,875
8Marcin RempałaGrudziądz51683112,2002,7500,688
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Theme xandblue created by spleen modified v0.3 by warna

Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 9